Święto Niepodległości

Dziś przypada 102 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Najjaśniejszej Rzeczpospolitej wszystkiego najpiękniejszego! Niech żyje Polska !!!

Decyzja Biskupa Administratora

Komunikat administratora archidiecezji gdańskiej [7 listopada 2020]

Pogorszyły się znacząco warunki epidemiczne, dlatego od 7 do 29 listopada 2020 r. obowiązuje przepis sanitarny, który dopuszcza w przestrzeni kościoła obecność 1 osoby na 15 m kw.

W związku z powyższym udzielam wszystkim katolikom archidiecezji gdańskiej oraz przebywającym na jej terenie dyspensy od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy świętej. Dyspensy udzielam w jedności z biskupami innych diecezji w Polsce. Jest ona ważna aż do odwołania.

Równocześnie zachęcam do wspólnej modlitwy w domu, a także do korzystania z transmisji telewizyjnych, radiowych oraz internetowych Mszy świętej. Na ile to możliwe proszę również o materialne wsparcie własnej parafii i dzieł Kościoła w tym okresie.

+Jacek Jezierski

administrator archidiecezji gdańskiej

Gdańsk, dn. 7 listopada 2020

Zaduszki

W dniu dzisiejszym msze o godzinie 47.00, 9.00,16.00 i 18.00. Nie będzie procesji na cmantarz.

Uroczystość Wszystkich Świętych

Zgodnie z zarządzeniem Księdza Biskupa Administratora Jacka Jezierskiego w dniu 1 i 2 listopada nie będzie tradycyjnych procesji na cmentarzach. Dotyczy to również naszego parafialnego cmentarza.