Niedziela 12 listopada 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

12.11.2017 XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1.    Trwają w naszej parafii katechezy neokatechumenalne dla młodzieży i dorosłych. Zapraszamy na kolejne katechezy w poniedziałek i czwartek na godzinę 19.15 do kościoła.

2.    Dziś na wszystkich mszach gościmy księdza profesora Marcina Gałczyńskiego,  przedstawiciela Gdańskiego Seminarium Duchownego. Również taca dzisiejszej niedzieli w całości przeznaczona będzie na potrzeby naszego Seminarium.

3.    W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu wspominamy w poniedziałek świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych polskich męczenników, w czwartek wspominamy NMP Ostrobramską, Matkę Miłosierdzia, w piątek wspomnienie św. Elżbiety a w sobotę bł. Karoliny Kózkówny męczennicy.

INTENCJE MSZALNE

12.10.2017 – 19.11.2017

 

NIEDZIELA 12.11.XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00               + Zmarli z III Róży z Bysewa i z ich rodzin

9.30               + Irena i Alfons Krause

11.00             + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg)

12.30             O błogosławieństwo Boże dla Lucyny i Włodzimierza w 50 r. ślubu

18.00             + Jan Hutyra, Franciszek Krause i Małgorzata

 

PONIEDZIAŁEK 13.11

7.00               + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg)

18.00             + Maria Bulman i zmarli z rodziny

18.00             + Czesław, Emilia i Maria

WTOREK 14.11

7.00               + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg)

18.00             O błogosławieństwo Boże dla Urszuli w dniu urodzin

18.00             + Franciszek Strągowski, mama, brat i dziadkowie

ŚRODA 15.11

7.00               + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg)

18.00             O błogosławieństwo Boże dla Antosi w 6 urodziny

18.00             O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla rodziny Meier

CZWARTEK 16.11

7.00              + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg)

18.00             + Za zmarłych z Róży Kobiet z Osiedla i ich rodzin

18.00             + Leon, Weronika, dziadkowie i babcie

PIĄTEK 17.

7.00               + Dusze w czyśćcu (greg)

18.00             + Hildegarda, Antonina, Stanisław, zmarli z rodziny Stajnke, Cymek i Holcer

18.00

SOBOTA 18.11

7.00               + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg)

18.00             + Mirosław Hinca, Joanna, Antoni, Ewaryst Kwietniewscy

 

NIEDZIELA 19.11.XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00               + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg)

9.30               + Brygida, Marta, Józef

11.00             + Feliks, Weronika, Jan, Jakub, Zofia, Alojzy, Władysława, Hubert w 1 rocz. śmierci, krewni, dusze w czyśćcu

12.30             + Łucja i Paweł Went; Jadwiga i Zygfryd Philippscy, Rozalia Filipska

18.00             O błogosławieństwo Boże dla Izabeli w kolejne urodziny