Niedziela 3 listopada 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA 03.11.2019

 

1.    W najbliższy wtorek o 18.45 zapraszamy klasy VIII na comiesięczne spotkanie przygotowujące do bierzmowania. Klasy I szkół średnich w najbliższy wtorek nie przychodzą, czyli mają „wolne” 🙂

2.    W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu w poniedziałek wspomnienie św. Karola Boromeusza a w sobotę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

3.    Za tydzień w naszej parafii gościć będziemy przedstawiciela Gdańskiego Seminarium Duchownego w Oliwie. Taca przyszłej niedzieli przeznaczona będzie w całości na potrzeby naszego Seminarium.

INTENCJE MSZALNE

03.11. – 10.11.2019

 

NIEDZIELA 03.11 XXXI ZWYKŁA

8.00               Msza kaszubska

9.30               + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg)

11.00             + Łukasz Bisewski

12.30             W intencji zmarłych Parafian

18.00             + ks. Marek Derebecki i zmarli rodzice

 

PONIEDZIAŁEK 04.11

7.00               + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg)

18.00             + Rodzice Teresa i Antoni Markowc; Piotr Kalejta; dziadkowie z obojga stron

18.00             + Rodzice z obojga stron oraz Gerard, Konrad i Elżbieta

WTOREK 05.11

7.00               + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg)

18.00             + Zmarli z I Róży Kobiet z Klukowa i z ich rodzin

18.00             + Gertruda i Franciszek Bieliccy, zmarli z rodziny

ŚRODA 06.11

7.00               + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg)

18.00             + Marta i Józef Rybakowscy; zmarli z rodziny

18.00             + Jan i Stanisław Stefanowscy, dziadkowie z obojga stron

CZWARTEK 07.11

7.00               + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg)

18.00             + Zmarli z II Róży Kobiet z Klukowa i z ich rodzin

18.00             + Danuta, Waleska, Władysław

PIĄTEK 08.11

7.00               + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg)

18.00             + Kazimiera Wardaszka

18.00             + Elfryda, Walter i Katarzyna

SOBOTA 09.11

7.00               + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg)

18.00             + Piotr Bork w 4 rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA 10.11 XXXII ZWYKŁA

8.00               + Henryk Danecki

9.30               + Irena i Alfons Krause

11.00             + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg)

12.30             W intencji zmarłych Parafian

18.00             + Jan w 30 rocznicę śmierci