Niedziela 30 września 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA 30.09.2018

 

1.    Ksiądz Darek odwiedzi swoich chorych z Komunią świętą w czwartek przed południem.

2.    Za tydzień, w niedzielę 7 października msza kaszubska już tradycyjnie jak co roku odbędzie się w Klukowie w Szkole Podstawowej Nr 82 o godzinie 10.30. Po mszy odbędzie się uroczystość złożenia kwiatów pod obeliskiem ku czci pomordowanych w czasie wojny naszych Braci Kaszubów.

3.    W tym tygodniu nie będzie spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

4.     W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu w poniedziałek wspomnienie  świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, we wtorek świętych Aniołów Stróżów, w czwartek świętego Franciszka z Asyżu (to także dzień imienin papieża Franciszka) w piątek św. Faustyny Kowalskiej, a w sobotę świętego Brunona.

5.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po wieczornej mszy i Koronce do Miłosierdzia Bożego adoracja w milczeniu do 19.30. W piątek okazja do spowiedzi dla dzieci od 16.30. O 17.00 msza pierwszopiątkowa dla dzieci.

6.    Od jutra przez cały październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe codziennie po wieczornej mszy świętej.

7.    Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pełnego uczestnictwa w eucharystii odbędzie się za tydzień w niedzielę 7 października bezpośrednio po wieczornej mszy około godziny 19.00.